Městský parťák

Městský parťák

Stejně jako elektromobily, jsou i elektromotorky na našem trhu pomalu ale jistě na vzestupu. S motorkami Super SOCO jsme se prvně seznámili…je to už dobře čtvrt roku. Od počátku v nás však malinko evokují pionýra, starého, poctivého a přitom trochu divokého spiklence pro jízdy po městských zákoutích, s příchutí dobrodružství, které se blíží.

Super SOCO je v našich očích tak trochu novodobý pionýr, elektrická motorka ideální pro město, skvělé přibližovadlo, kdy směřujete z bodu A do bodu B a nechcete čekat.

Minimalistický a čistý design přidává Super SOCU na jeho atraktivitě, přičemž na výběr máte z barev černá, bílá, stříbrná, červená a oranžová. Když jsme si vybírali jeden městský a jeden sportovní model k nám do Trendparku, museli jsme hlasovat, neboť rozhodnout, ve kterých barvách motorky vzít, nebylo jednoduché. Zvlášť ve chvíli, kdy jsme je měli všechny fyzicky před sebou. 

U Super SOCA zapomeňte na trávení času na nabíjecích stanicích. Vyjímatelnou baterii nabijete za 5 hodin, třeba během vašeho pracovního dne, nebo pohodlně během noci.

Světla složená kompletně z LEDek, startování ve stylu Mac Booku, naprosto tichý chod a impozantní zrychlení přidávají na prodejnosti těchto motorek. Největším lákadlem je bezesporu jejich cenová dostupnost a taky dobrý pocit z ekologické jízdy.

K vyzkoušení u nás v Trendparku.