Navštivte s Teslou nádherné Chateau Mcely a nechte se hýčkat – máme pro Vás porci kilometrů navíc

Navštivte s Teslou nádherné Chateau Mcely a nechte se hýčkat – máme pro Vás porci kilometrů navíc

Bylinková nirvána je pouze jedna z mnoha aromaterapií, nabízených uprostřed oázy klidu Spa Hotel & Forest Retreat Chateau Mcely***** www.chateaumcely.cz. Vklouznete do načechraného županu, měkkých pantoflů a oddáte se devadesátiminutovému odpočinku. V balíčku s tím najdete i 2chodový oběd a la carte v restauraci Piano Nobile, využití saunového domečku s venkovní vířivkou, koupacím jezírkem, multifunkčním hřištěm či fitness stezkou pod širým nebem. V zámeckém parku nebo přilehlém lese.

Ve Spa Hotelu můžete strávit i jen jediné odpoledne s některým z balíčků denních lázní, vždy s občerstvením a procedurami MCELY BOUQUET SPA. Ovšem bylo by hříchem utíkat tak brzy. Pokoje, apartmány, restauraci i servis v zámecké kvalitě byste si neměli nechat ujít.

Čím jiným dorazit na zámek, než stylovým kočárem. Páni pěšky nechodili, vozili se. Kočárem dneška je automobil. Ovšem dovézt sebou do nádherné čisté přírody a lázeňského prostředí jeho hluk, vibrace, jedy, to by nebylo to pravé ořechové. Máme řešení – dojeďte tichou a čistou luxusní Teslou. Model S nebo Model X. Trendpark pro Vás navýšil denní limit kilometrů o 50%. Nejen výlet z Prahy, ale i prohlídky okolí pořídíte v jednom.

Aby nebylo dobrých zpráv málo, Chateau Mcely***** nakrmí dobrotami nejen Vás, ale i Vaši parkující Teslu. Rovnou na dizajnové nabíječce elektromobilů u parkoviště. Navíc citlivě zakomponované mezi pečlivě zastřiženými keříky zámeckého parku. Čistou elektřinu nabíječce dodá ze slunce fotovoltaická elektrárna na střeše sousedního objektu.

Váš výlet v pronajatém elektromobilu – s jednodenní s prohlídkou, gurmánským nebo lázeňským zážitkem, vícedenní či s pobytem na zámku – může začít.

 Ing. Radovan Burkovič