Novinky

S elektromobilem vyzrajete na placené parkovací zóny v Praze
K bezplatnému parkování v pražských parkovacích zónách všech barev nyní potřebujete jen 2 věci: pořídit si elektromobil a zaregistrovat se za stovku ročně.
Více info
Okřídlená Tesla X v portfoliu Trend Parku
V minulých dnech vozový park naší půjčovny doslova rozzářila nová Tesla Model X. Kráska po všech stránkách.
Nissan Leaf projel Evropou
My v Trend Parku máme rádi výzvy. Když nám v létě psal Aleš Zahrádka a Veronika Sequensová, že by rádi s Nissanem Leaf procestovali Evropu, neváhali jsme ani minutu.
1 000 000 elektrických km
Zní to až neuvěřitelně, ale s naší flotilou jsme překonali magickou hranici 1 000 000 najetých elektrických kilometrů za dobu existence Trendparku. A pak že mají elektromobily malý dojezd!
Výherce soutěže o název sítě nabíjecích stanic si užil týden s Nissanem Leaf
Na začátku měsíce dubna jsme na hybrid.cz vyhlásili soutěž o název sítě nabíjecích stanic. Návrhů jsme obdrželi nespočet nejčastěji jste navrhovali právě název "Trendcharge", který se stal vítězným. Kdo získal zdarma na týden Nissan Leaf?
Pomáháme uspět crownfundingové kampani k realizaci výstavy italského malíře Tiziana!
Začátkem dubna se naše Tesla objevila v Galerii Vernon na Praze 5. Zúčastnili jsme se s ní akce společnosti Fundchaser s názvem Kickstarter opening party. Ta se konala u příležitosti slavnostního zahájení vůbec první historické Kickstarter crowdfundingové kampaně s takovým významem na uzemí České republiky, jejímž cílem je vybrat část peněz nutnou k realizování výstavy obrazů italskeho mistra renesančního umění Tiziana Vecellia, která proběhne od 23. září 2015 do 17. ledna 2016 v Císařské…
Den země jsme oslavili akcí UBER Green!
Pražské ulice už pár týdnů brázdí naše elektromobily Tesla Model S a Nissan Leaf, se kterými se můžete svézt na platformě UBER. Na den Země 22. 4. získala naše spolupráce nový rozměr, od 10 do 16 hodin byla spuštěna platforma UBER Green. V ní šlo o to, že zákazníci UBERU mohli ve svých aplikacích vidět přímo naše elektromobily, objednat si je a ZDARMA se s nimi svézt! Doba trvání jedné jízdy sice byla omezena na 20 minut, což ale fanouškům rozhodně radost z elektrozážitku nezkazilo!
Naše elektromobily jezdí po Praze. Může se jimi svézt každý!
Po Praze už několik týdnů jezdí Nissany Leaf a Tesla Model S, kterými se můžete svézt i vy. Auta jezdí díky naší spolupráci s technologickou platformou UBER, která ve více než 290 městech světa propojuje řidiče a cestující skrze mobilní aplikaci. V současnosti jezdí po Praze dva Nissany Leaf, jeden náš a jeden soukromý a nepravidelně i královna elektromobilů, Tesla Model S. Tu se snažíme do UBERu nasadit pokaždé, když je zrovna volná. V nejbližších dnech se k nim přidá dalších pět našich Leafů,…
Vyhrajte elektromobil Nissan Leaf na týden!
Ve spolupráci s magazínem Hybrid.cz pro vás vyhlašujeme soutěž o půjčení jednoho z našich Nissanů Leaf na jeden týden. Vítězem se stane nejlepší návrh jména pro novou síť dobíječek.
Míří k nám nejsilnější Tesla současnosti, Model S P85D!
Do naší půjčovny v nejbližší době dorazí první exemplář nejsilnějšího modelu americké společnosti Tesla a to specifikace S P85D. Tahle krasavice k nám právě teď míří ze zahraničí a v nejbližších dnech ji zařadíme do naší půjčovny. Vyzkoušet si ji tak budete moci právě vy! Kdo bude první?
Druhý den Amperu nám ukázal, že lidé mají o elektromobilitu zájem!
Jestliže nás první den na Ampéru naplnil nadějí, že lidé se o elektromobility zajímají, ten druhý nás nenechal na pochybách. Protože se nám nevyhnuly drobné komplikace při cestě ze Zlína, dorazili jsme na veletrh do Brna s asi hodinovým zpožděním. A když jsme přijeli, nestačili jsme se divit. Naše flotila byla doslova zasypána návštěvníky. Vyskákali jsme z aut a začali vysvětlovat, popisovat a ukazovat. Byla to jízda! Návštěvníci se ptali na topení, druh světel, způsob a dobu nabíjení a celkově…
Chcete být ve světě elektromobility v obraze? Vítejte!
Jsme Trend Park, Zlínská firma s velkými ambicemi. Zabýváme se půjčováním, pronájmem, operativním leasingem a následným prodejem elektromobilů. A protože toho o elektromobilitě víme poměrně dost, rozhodli jsme se ty největší zajímavosti sdílet s vámi! Chceme být s našimi zákazníky neustále v kontaktu, a protože je elektromobilita velmi rychle se rozvíjející obor, budeme mít neustále o čem psát!
Vozili jsme Teslou zakladatele největší světové platformy společenské odpovědnosti!
Ve čtvrtek 2. 4. se v Praze na ministerstvu průmyslu a obchodu konal slavnostní akt podpisu memoranda ke vzniku české národní sítě Global Compact, největší platformy společenské odpovědnosti na světě pod záštitou OSN. Akce se účastnili pan ministr, samotný zakladatel světové UN Global Compact, George Kell, signatáři UN Global Compact v ČR a média. A nám připadla ta čest být řidiči a průvodci pana Kella.
Jak jsme jeli na Ampér. Den 1.
Veletrh Ampér, který se každoročně koná v Brně na konci března, je největší elektrotechnickou událostí v ČR a my jsme na něm nemohli chybět. Jak už to ale u podobných akcí bývá, přípravy se neobešly bez problémů, a tak se letáčky tiskly noc předem, místo žlutých bund měli někteří z nás černé a bez litrů kafe a slz jsme se také neobešli. Nakonec vše ale dobře dopadlo a my jsme i s celou naší flotilou mohli v úterý ráno přivítat první návštěvníky.