První Tesly 3 jsou u svých majitelů

První Tesly 3 jsou u svých majitelů

Jak jsme před nedávnem avízovali, už nemusíte čekat zbytečně dlouho a můžete si u nás objednat Teslu Model 3. Krásku, na kterou jiní čekají měsíce, můžete mít podstatně dřív a bez nesmyslných průtahů. První zákazníci již mají svou Teslu 3 doma v garáži a nás těší jejich pochvalná slova na naši adresu, proto se s Vámi o ně chceme podělit! Děkujeme za možnost zveřejnění textu od pana Martina Košumberského a vám všem, za to, že v nás vkládáte důvěru!

Když jsem se v roce 2012 rozhodl, že si pořídím Teslu, hned jak vymyslí menší model, rozhodně jsem si neuměl představit, jak bude jednou probíhat nakup automobilu. O 7 let později se konečně mé vysněné auto, Model 3, začalo prodávat v Evropě
a to v podstatě přes on-line obchod automobilky. Věc jistě pokroková, nicméně neobvyklá a velmi komplikovaná, pokud žijete v zemi, kde Tesla auta oficiálně neprodává. Už jsem však dál na svůj automobil nechtěl a nemohl čekat. Začal jsem tedy zjišťovat, jak Teslu do ČR dostat. Oficiální prodejny Tesly v okolních zemích mi však odmítly vyjít vstříc a hodně rychle mi bylo vysvětleno, že Česká republika zkrátka není podporovány trh a auto mi neprodají. Až poté jsem oslovil společnost Trendpark a zjistil, jak jednoduché koupit Teslu ve skutečnosti je. Trendpark jsem znal již delší dobu jako půjčovnu elektromobilů. Určitě se nejedná o jedinou podobně zaměřenou společnost a také nebyla jediná, kterou jsem zkusil oslovit s poptávkou na dovoz automobilu Tesla Model 3. Jednání zástupců Trendparku mě však v tom nejlepším možném smyslu překvapilo. Naprosto okamžitě přišli s konkrétní nabídkou a přibližným časovým rámcem. V ten okamžik jsem se jasně rozhodl, že na své auto už nebudu déle čekat a využiji služeb Trendparku.


K závazné objednávce stačilo napsat jen několik emailů, kde jsme si vyjasnili konfiguraci vozu, cenu vozu a cenu služeb společnosti Trendpark. Nabídka pro mě byla velmi výhodná a v podstatě vyrovanala jiné možnosti pořízení vozu, kde bych musel vzít v potaz svůj vynaložený čas a jeho cenu. Jasně tedy zvítězilo pohodlí a plný komfort služeb Trendparku.
Na dálku jsme tedy vyřídili objednávku i platbu zálohy a měl jsem dost času začít řešit financování a pojištění vozu. A i zde Trendpark zabodoval. Jeho pracovníci dokazali zajistit skvělou možnost financování i pojištění, která opět vyrovnala nabídky jiných institucí. Trendpark tedy nabízí kompletní balíček služeb od importu vozu, přes jeho registraci v ČR, až po financování a pojištění. Až teď jsem si uvědomil, že k získání vysněného auta tedy stačí několik emailů nebo telefonátů. O nic víc se člověk starat nemusí a pak stačí jen čekat. Jednoho dne jsem dostal zprávu, že auto večer dorazí do Česka. Druhý den odpoledne jsem si ho už přebíral v Praze. Trendpark do druhého dne zajistil STK vozu, připravil veškeré dokumenty k podpisu a právě několik podpisů stačilo k tomu, abych s autem odjížděl (řádně proškolen) domů. Celý proces netrval ani půl hodiny. Vše proběhlo naprosto hladce bez komplikací, dokonce i můj transport z nádraží do místa firmy zajistili skvělí a milí lidé z Trendparku.

Nyní již několik dní spokojeně jezdím se svým novým autem. Ještě čekám na vyřízení registrace vozu a spárování telefonní aplikace s autem, což jsou také záležitost o které se Trendpark postará. Pokud tedy kdokoliv touží po Tesle, není opravdu nic jednoduššího, než oslovit profesionály z Trendparku, kteří zařídí naprosto vše, dle individuálních potřeb zákazníka.
Jejich jednání je skvělé a celý proces zjednoduší na několik emailů a telefonátů.

                                                                                                                                                                                  Martin Košumberský