O Nás

Trend Park je tu proto, aby elektroauta přestala být výstřední vizí budoucnosti a stala se běžnou součástí našeho každodenního cestování. Jezdit na elektřinu je totiž snadné, levné a maximálně šetrné k životnímu prostředí. A věřte, že zanedlouho budou elektrická auta stejně samozřejmá a běžná jako mobily nebo mikrovlnné trouby.

Co děláme?

Provozujeme největší půjčovnu elektroaut v ČR a poskytujeme službu operativního leasing. V naší flotile najdete tato elektroauta: Tesla Model S, Tesla Model X, Nissan Leaf a Ford Focus electric. Naši elektro flotilu neustále rozšiřujeme.

Naším dlouhodobým cílem je pomáhat elektromobilitě v ČR. Přejeme si aktivně přispívat k rozvoji široké sítě nabíjecích stanic v ČR, aby řidiči mohli pohodlně a rychle nabíjet svá elektroauta a nic jim nebránilo ve 100% radosti z každodenní jízdy na elektřinu.

Díky naším vlastním praktickým zkušenostem z provozu elektroaut dokážeme nabídnout ta nejlepší řešení z oblasti nabíjecích kabelů, domácích či firemních wall boxů i výstavby veřejných nabíjecích stanic.

Trendpark je hrdým členem Asociace společenské odpovědnosti. Rozvoj elektromobility chápeme jako poslání a vždy ji budeme aktivně pomáhat a propagovat. Věříme, že elektromobilita je klíčem k zásadnímu zlepšení životního prostředí a zároveň k udržitelnému rozvoji vyspělé společnosti.