Zážitek, vánoční večírek? S Teslou hračka.

Zážitek, vánoční večírek? S Teslou hračka.

Blíží se doba Vánoc. Firmy přemýšlejí, co nadělit svým zaměstnancům, jak letos ozvláštnit vánoční večírek. Není nic jednoduššího. Stačí zvolit zážitkový den s Teslou.

Když uspořádáte pro své klienty, zaměstnance nebo obchodní partnery setkání, párty, teambuilding nebo odbornou konferenci, je to dnes už naprosto běžné. Když hledáte nové nápady na neotřelý a atraktivní doprovodný program, je to daleko těžší. Co by lidé řekli na zážitkový den s Teslou?

Určitě by nebyli proti. Stejně jako jiné luxusní vozy, ani tento elektromobil není všední a lehce dostupný. Pro mnoho lidí je jako pověstná paní Colombová, manželka proslulého detektiva. Všude se o ní mluví, píše, točí videa, ale zahlédnout ji jen tak na ulici, bývá stále ještě velká náhoda. Takže proč si nesáhnout, nesednou, nezkusit zkrotit stovky koní pod kapotou?

Jedná se o nový neotřelý atraktivní doprovodný program pro všechny, kteří chtějí pro své klienty zážitky a emoce.

Jak takový zážitkový den s Teslou probíhá? Co vše nabízí? Vozy Tesla Model S nebo Model X jsou vystaveny v místě konání události. Po celou dobu se účastníkům věnuje proškolený Tesla instruktor. Vůz dokonale zná a postará se nejen o zábavu, ale nabídne i zajímavý vhled do světa elektromobility.

Nebo jsou vozy Tesla součástí firemní akce jako doplněk. Vozy jsou přistaveny a návštěvníci si je mohou dokonale prohlédnout. Přítomný Tesla Instruktor jim poskytne nejen zajímavý vhled do světa elektromobility, dokonale představí jednotlivé vozy, ale mohou si zkusit vůz řídit a to ve dvou variantách:
  • instruktor řídí
  • návštěvník řídí.

Účastníci akce zažijí úžasný pocit zrychlení díky síle 700 elektro koní a vyzkouší spoustu zajímavých funkcí Tesly včetně autopilota. A sami vykouzlí nezbytný Tesla Smile, který se pravidelně objeví na obličeji každého, kdo do Tesly usedne.

Na přání lze proto zajistit i fotografie či videa z jízd. A nápadům se meze nekladou. Připravit nabídku na míru dle požadavků klienta je potěšením. Třeba rovnou u Trendparku.

Ing. Radovan Burkovič