Zážitková jízda Teslou, to je vzpomínka napořád

Zážitková jízda Teslou, to je vzpomínka napořád

Ano, zážitkové jízdy ohodnotí jak fanoušci vozů této značky, tak i “běžní řidiči”. Pravidelně přijímáme objednávky na zážitkové jízdy, ale abychom Vám usnadnili rozhodování a třeba vám zodpověděli některou z otázek, která vás napadne, přicházíme s tímto článkem.  

Zážitkové jízdy jsou originálním dárkem pro muže i ženy a dost často se stává, že si tehhle dárek věnujete sami sobě. To je úplně v pořádku. Po každé zážitkové jízdě vidíme, jak odcházíte nadšení, plni dojmů, nabití pozitivní energií. Emoce jsou na místě a my se snažíme vám z naší strany poskytnout co nejlepší servis.

Jak jízdu objednat

Jděte na www.pujcsiteslu.cz, tady si jízdu objednáte. Nejpozději do 24hodin od odeslání objednávky vám přijde faktura. Tu prosím zkontrolujte a pokud je správně, uhraďte. My v brzké době uvidíme úhradu a vystavíme Vám dárkový voucher.

Pokud máte nějaké speciální textové přání, můžeme ho na voucher uvést, běžně tam uvidíte jméno obdarovaného, číslo voucheru, které budete nadále potřebovat, délku platnosti a další nezbytnosti. Platnost voucheru je 6 měsíců, ve vyjímečných případech voucher porodloužíme ještě o kousek. Dbejte prosím data, které je na voucheru uvedeno, nenechávejte své vouchery propadnout, je to opravdu škoda.

Rezervace termínu

Teď je míč na vaší straně. V níže uvedeném odkazu si najdete datum a čas, který vám pro jízdu vyhovuje a ten si zarezervujete.

https://www.pujcsiteslu.cz/rezervace-terminu

Nic těžkého to není. Dejte při rezervaci pozor, aby jste si správně rezervovali místo (Praha / Brno) a typ auta (Tesla S / Tesla X).  Jízdy probíhají vždy v sobotu nebo neděli. Poslední jízdu jde objednat vždy v pátek ve 12:00. Povedla se rezervace? Jdeme k samotným jízdám…. 

Zhruba 2 dny před samotnou jízdou vám od nás přijde informační email s pokyny pro řidiče a dohodou o realizaci asistované zážitkové jízdě, kterou si můžete doma v klidu přečíst a potom těsně před jízdou podepsat. Vždy buďte včas na správném startovacím místě. S sebou vemte voucher, platný řidičák i občanku. Bez toho nebude jízda uskutečněna. Dobrou zprávou je, že si s sebou můžete vzít 2 spolucestující:-) 

U zážitkových jízd v Praze pozor!  Není možné parkovat u nabíjecí stanice Tesla, odkud jízdy startují, protože celý prostor (parkoviště i volná stání) jsou pouze pro elektromobily. Váš vůz by tak mohl být odtažen.  Parkovat je možné na nedalekém volném parkovišti v téže ulici, v prostoru před stavebninami DEK TRADE, nebo dle vašeho uvážení.

Jízdou vás vždy provede náš zkušený instruktor, který vůz dokonale zná a je schopen vám o něm povyprávět maximum dostupných informací.  Hned po vašem společném seznámení, seznámí instruktor i vás a Teslu Model S či Teslu Model X v krátké 15ti minutové instruktáži. Oba naše vozy mají nejsilnější motorizaci, co se půjčoven v ČR týče. Takže nesedáte k žádnému holátku.

Potom následuje jízda samotná, v délce 45 minut. Instruktor usedá jako spolujezdec vedle vás a je připraven zodpovědět vaše dotazy, případně si popovídat o elektromobilitě. Zážitková jízda je od toho, abyste si auto důkladně vyzkoušeli, ovšem pozor, neničili. Chovejte se prosím k našim autům tak, jako by byla vaše vlastní.  Kdyby se přece jen něco stalo, počítejte se spoluúčastí 10%. Řídit může kdokoliv starší 21 let, s platnou občankou a řidičákem. Jízdu můžete zrušit maximálně 3 dny před jejím termínem a vybrat jiný vhodný datum. 

Může se stát, že se naplánované jízdy zruší. Příčin může být hned několik. Například nemoc instruktora, nebo závada na voze. I to se stává. Naše auta prochází pod rukama mnoha zákazníků, tudíž se může stát, že je nám vůz v pátek vrácen ve špatném stavu a my ho s vámi na jízdy v sobotu zkrátka nepustíme. O všem jste samozřejmě informováni.

A na závěr…

Máte ještě otázku? Pište, volejte. I když jsme se snažili tenhle článek napsat maximálně zodpovědně, je možné, že vás napadne další věc a my jsme připraveni vám na ni odpovědět.

Když nás budete chtít za cokoliv pochválit, nebo naopak něco zpřipomínkovat, či dát doporučení, budeme za vaši zpětnou vazbu rádi, klidně nám ji napište na info@trendpark.cz. Našim zákazníkům vždycky říkáme: “přijďte, ať se máte kam vracet”. Snažíme se naši práci dělat na maximum a vy jste náš hnací motor. Děkujeme!