Zážitkové jízdy Teslou překročily tisícovku!

Zážitkové jízdy Teslou překročily tisícovku!

Ano, čtete správně, tolik lidí si prozatím nenechalo ujít fantastické setkání s blízkou budoucností, elektromobilitou. A to v její nejryzejší a nejluxusnější podobě.V elektromobilu Tesla, který je od začátku stavěn jako čistý elektromobil. Žádná přestavba s nutnými kompromisy. Asi nemá cenu popisovat, stačí jen tlumočit vyjádření klientů:

  • Koupila jsem hodinovou jízdu Teslou S manželovi k 30.výročí sňatku. Tak nadšeného jsem ho dlouho neviděla, užil si to, moc se mu to líbilo. Dokonce vyhrožoval, že prodá dům a koupí si Teslu. To mluví samo za sebe. Prostě super.
  • Skvělý zážitek, dokonalé auto, úžasný přístup instruktora. Děkuji moc za splnění snu. Vřele doporučuji!
  • Dobrý den, přítel měl od vás půjčenou v minulém měsíci Teslu. Dostal to ode mě jako dárek k narozeninám. Až dnes jsem se, vzhledem k pracovnímu vytížení, dostala k tomu vám napsat. Zážitek, který po projížďce Teslou měl, byl nepopsatelný. Proto bych vám chtěla dodatečně poděkovat. Někdy je dost těžké najít pro muže ten správný dárek. Toto ale byla trefa do černého. Děkuji a příští rok (nebo možná i dříve – nemusíme přece čekat do narozenin:-)) se těšíme na půjčení nové Tesly, kterou jste avizovali! Ať se vám daří.
  • Díky za parádní zážitekBylo to super, určitě to stojí za to. Díky i za čas navíc…..
  • Zážitková jízda byla super a přesně naplnila má očekávání! Tesla model S je prostě skvělé a vymakané auto, ve kterém by se měl svézt každý. Servis jen doporučuji.
  • Tesla, hodně zvláštní auto díky tichosti, kterou poskytne za jízdy. Spolu s dobrou, řazením nerušenou akcelerací a příjemnými vlastnostmi vyvrátí Vaše špatné představy o elektromobilech. Vřele doporučuji.
  • Thank you so much for the wonderful service and flexibility. It was an experience of a lifetime. Tesla, so far, is the fastest, most powerful vehicle I have ever driven (when the battery is fully charged) Fully automatic, it was even steering on its’ own. We were wondering if it also has a built-in breathalyzer… That would be a cherry on the top. A car that would not let you drive, if you have alcohol in the system!! 🙂 We will be back!! And, proudly said, the Tesla batteries are manufactured in our town (Reno, Nevada), the second largest plant in the US right after the Boeing.
  • Vřele doporučuji. Svezení v Tesle Vás připraví o veškeré pochybnosti, co máte o elektromobilech.
  • Prostě jedině Tesla …

Ing. Radovan Burkovič